מעצבת פנים לבתים


נהוג לומר: "ביתי הוא מבצרי", ואין אמירה יותר נכונה מכך. כל אחד רוצה שביתו ייראה טוב, ובנוסף, תהיה בו האינטימיות הדרושה. אנשים מבלים בביתם את מרבית שעות האיכות שלהם והוא משמש כנקודת יציאה לכל הפעילות של היום. מומלץ לכל מי שמשפץ או מתכנן בניית בית לשכור שירותי מעצבת פנים ולתכנן עימה את הבית. מעצבת פנים  יכולה להגשים חלומות של כל אחד, לשרטט אותם בתכניות ולהביאם לידי מימוש בעת הבנייה של הבית ולאחריה. היא תלווה את הפרויקט לאורך כל הדרך.

 

תכנון מוצלח

 

מעצבת פנים  יודעת לנצל את נקודות החוזק של הבית ולתכנן את העיצוב סביבן. לדוגמא: בבית שממוקם מעל נוף יפה, היא תדאג להקים חלונות רחבים הצופים אליו, ולמקם את כורסאות הישיבה מולו. היא תנצל את מיקום הבית ביחס למיקום השמש כדי לאפשר כניסת אור במשך היום או לחילופין לבנות מסתורים מהשמש החמה. היא תנצל את המפלס התחתון בבית שיש בו יציאה לגינה, ותבנה אותו בצורה כזאת שהגינה תהיה חלק בלתי נפרד מהקומה הנ"ל. כל הנתונים הללו חשובים והיא תיקח אותם בחשבון.

 

עזרה בבחירת אביזרים לבית

 

עבודת עיצוב הפנים אינה מסתיימת לאחר תום הבנייה, מעצבת פנים מקצועית תסייע לבעלי הבית בבחירת אביזרים שונים כמו גופי תאורה, רהיטים, שטיחים, פינות אוכל ועוד. היא תקבע עם בעלי הבית ותגיע איתם יחד לחנויות מומלצות כדי לעזור בבחירה. לכל מעצבת פנים יש בעלי מקצוע אותם היא מכירה ועליהם היא סומכת, ולכן, היא תמליץ על נגרים, חשמלאים, אינסטלאטורים, מתקיני פרגולות  ועוד בעלי מקצוע שמקימים תשתיות בבתים בעת הבנייה ולאחריה.

 

כימיה בין המעצבת ללקוח

 

שירותי עיצוב פנים הם שירותים אינטימיים ואישיים, ויש צורך בכימיה טובה בין הלקוח והמעצבת. לכן, מומלץ לראות מספר עבודות קודמות שבוצעו על ידי המעצבת, ולבדוק אם הטעם האישי שלה ושיטות העיצוב קולעים לטעם האישי. כדאי לראות באילו חומרים היא אוהבת להשתמש, איך היא פותרת בעיות מיקום של פריטים שונים? האם העיצוב נקי או מורכב? ועוד. כדאי להזמין שירות ממעצבת פנים מקצועית אשר יש הבנה טובה עימה לגבי נושאים שונים.